Monomarca Infantil
Pos. Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
484 Conti Bautista 28 15 16 73 132
203 Ignacio Baigorria 28 28 65 121
405 Mateo Pierucci 13 10 9 41 73
69 Filippo Pennisi 16 15 0 31
410 Galucci Tomas 17 12 53 82
36 Rodríguez Leo 9 20 47 76
30 Octavio Medina 11 7 8 58 84
402 Redolfi Juan Andres 20 5 0 25
77 Quarim Benjamin 12 11 53 76
10º 355 Gerzey Tomás 8 11 0 19
11º 70 Castro Enzo 10 0 10
12º 237 Arnaudo Fausto 10 89 99
13º 303 Sarricolea Lucio 6 0 6
14º 205 Donalicio Benjamin 2 0 2
15º 37 Gonzalez Tiziano 2 47 49
16º 34 Valdo Ciro 2 0 2
17º 305 Compagnucci Tiziano 2 0 2
18º 5 Menichetti Santiago 2 0 2
19º 275 Rapp Luana 2 0 2
20° 403 Juan Bautista Dellasantina 50 50
21° 29 Caballo Tomás 47 47
150 Cadetes
Pos. Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
22 Larrosa Julián 28 23 22 89 162
168 Magnante Gonzalo 27 28 48 103
5 Maspero Maciel 20 17 0 37
41 Ceresa Francisco 12 17 71 100
427 Giles Leonel 15 13 0 28
15 Ojeda Nicolás 15 2 9 0 26
353 Angiorama Juan Cruz 11 15 0 26
407 Pereno Josefina 11 4 10 62 87
46 Place Manera Carlos 9 2 7 0 18
10º 36 Stefanini Ezequiel 12 2 51 65
11º 365 Rojo Renzo 10 2 2 57 71
12º 77 Bernardi Martin 7 6 45 58
13º 758 Olivero Gastón 11 0 11
14º 44 Hollman Andres 9 0 9
15º 82 Mosciaro Tomás 8 0 8
16º 309 Ponce Guillermo 4 4 0 8
17º 28 Huzuliak Jonathan 8 0 8
18º 289 Magris Lucio 7 0 7
19º 333 Bevilaqua Tomás 6 0 6
20º 393 Smith Santiago 6 0 6
21º 90 Bigo Ariel 2 2 49 53
22º 95 Franco Joaquín 3 55 58
23° 318 Bazan Gastón 2 0 2
24° 189 Bullano Esteban 2 0 2
25° 23 Casagrande Federico 2 0 2
26° 27 Cleary Lucas 2 0 2
27° 67 Pagliero German 2 0 2
28° 95 Gaspero Jonathan 2 0 2
29° 122 Casagrande Francisco 2 0 2
30° 367 Cucco Esteban 2 0 2
31° 451 Ceresa Tomas 2 0 2
32º 368 Barovero Santiago 0 0 0 38 38
33º 8 Martinbinco Guillermo 0 49 49
34º 101 Ghigo Nicolas 0 37 37
150 Seniors
Pos. Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
66 Ceballos Hugo 28 15 8 0 51
11 Beltramino Luis 18 10 12 62 102
401 Ceresa Juan 14 25 89 128
223 Casagrande Hugo 14 6 19 66 105
481 Carlos Argañaraz 28 0 28
806 Conti Flavio 9 15 65 89
343 Compagnucci Fabian 20 0 20
55 Falappa Julio 11 2 7 0 20
51 Bressan Mario 17 2 55 74
10º 317 Giordano Juan Pablo 2 7 9 47 65
11º 12 Rolotti Jose 2 10 0 12
12º 324 Estrella Guillermo 11 0 44 55
13º 4 Haller German 11 0 11
14º 29 Dosetto Mario 8 0 8
15º 448 Soardo Walter 8 51 59
16º 110 Rolotti Ricardo 2 0 2
17º 707 Bringas Ariel 2 0 2
18º 38 Coseani Alex 0 53 53
19º 122 Fornero Cesar 0 45 45
150 Libre Menores
Pos Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
157 Larrosa Valentín 28 9 28 38 103
50 Maspero Maciel 22 20 65 107
25 Bressan Eric 14 13 2 64 93
7 Ivelli Joquín 2 13 12 0 27
15 Torres Emiliano 15 11 43 69
118 Pedron Alvaro 25 0 25
172 Martin Agustin 23 76 99
72 Depetris Matias 19 70 89
99 Oviedo Juan 16 2 0 18
10º 450 Gerzey Tomas 2 16 0 18
11º 361 Grumelli Daniel 10 7 0 17
12º 58 Parisse Lucas 5 11 0 16
13º 777 Fertonani Lucas 11 0 11
14º 89 Parsi Franco 8 3 0 11
15º 70 Pérez Tobías 2 9 0 11
16º 7 Fertonani Diego 9 0 9
17º 60 Valle Martin 8 0 8
18º 38 Bogni Luciano 7 0 7
19º 6 Boasso Federico 7 0 7
20º 323 Chiappero Fernando 3 4 0 7
21º 2 Saqui Franco 7 0 7
22º 341 Romero Matias 7 54 61
23° 427 Giles Lionel 5 0 5
24° 381 Beiza Gonzalo 2 2 0 4
25° 736 Romagnolo Facundo 4 52 56
26° 16 Menichetti Milagros 3 0 3
27° 474 Meroni Giuliano 2 0 2
28° 32 Jurado Sergio 2 0 2
29° 329 Bastias Lautaro 2 0 2
30° 27 Marty Bruno 2 0 2
31° 456 Compagnucci Franco 2 0 2
32º 618 Juricich Ian 2 0 2
33º 77 Cavestri Ezequiel 2 0 2
34º 10 Saqui Diego 2 0 2
35º 111 Fornero Eric 2 0 2
36º 623 Ardenghi Denis 2 0 2
37º 67 Pagliero German 2 0 2
38º 302 Gregorat Esteban 2 0 2
39° 83 Herrera Nicolás 82 82
40° 45 Ghigo Nicolas 56 56
41° 22 Bosano Pedro 38 38
42° 46 Placce Manara Carlos 51 51
43° 589 Marengo Jose 37 37
44° 98 Perez Martin 52 52
45° 29 Migani Nelson 37 37
46° 86 Esposito Esteban 54 54
47° 57 Larrosa Julian 0 0 0 51 0
110 Menores
Pos Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
37 Garay Diego 28 17 14,5 71 130,5
368 Pizarro Ignacio 19 27 12 65 123
7 Giraudo Bautista 14 12 9 59 94
4 Pedron Mateo 13 12 89 114
199 Becker Nahuel 5 20 0 25
55 Redolfi Jarno 11 7 57 75
32 Ignacio Arcuri 2 0 2
150 Menores
Pos. Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
33 Benitez Benjamin 20 28 19 81 148
11 Host Benjamin 25 11 27 69 132
472 Ceratti Renato 18 22 14 0 54
7 Fertonani Diego 10 16 9 0 35
777 Fertonani Lucas 12 5 17 77 111
34 Pecorari Santiago 8 12 11 0 31
359 Arfenoni Jimena 6 7 10 0 23
284 Pizarro Ignacio 9 10 2 57 78
115 Pagano Valentín 7 6 7 55 75
10º 304 Pecorari Francisco 2 4 8 0 14
11º 333 Milquevich Nicolás 13 0 13
12º 88 Martin Maximiliano 12 55 67
13º 6 Compagnucci Agustín 9 0 9
14º 44 Giraudo Bautista 2 2 0 4
15º 305 Lucena Juan Cruz 3 51 54
16º 450 Gerzey Tomás 2 0 2
17º 306 Finassi Tobias 2 0 2
18º 204 Gionco Santiago 2 0 2
19º 200 Fornero Isaac 2 0 2
20º 310 Bastias Federico 2 0 2
150 Graduados
Pos. Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
104 Cuervo Rafael 18 11 32 89 150
10 Coscia Franco 27 9 24 77 137
14 Diaz Mauricio 16 22 18 52 108
3 Compagnucci Sergio 9 17 26 62 114
308 Gravaglia Lucas 15 11 19 61 106
5 Mariano Leandro 15 27 2 41 85
7 Estrella Gabriel 20 0 20
34 Bernardi Gustavo 6 12 37 55
461 Giordano José 2 2 14 41 59
10º 291 Bruno Juan Pablo 2 2 13 37 54
11º 402 Doddi Javier 17 57 74
12º 182 Molina David 2 2 12 0 16
13º 312 Zamora Luciano 2 14 57 73
14º 23 Manelli Ariel 16 37 53
15º 301 Bonetto Adrian 15 0 15
16º 103 Echeconanea Juan 9 6 0 15
17º 302 Palavicini Mario 15 0 15
18º 123 Lopez Leonel 15 0 15
19º 33 Mosca Nicolás 2 12 37 51
20º 18 Sarmiento Lucas 2 12 0 14
21º 76 Fossano Fabricio 2 12 0 14
22º 83 Barzola Francisco 13 0 13
23° 11 Miolano Carlos 7 0 7
24° 182 Blengino Alejandro 7 0 7
25° 316 Ragazzini Nicolas 7 37 44
26° 345 Ibaborde Fabio 4 2 0 6
27° 15 Gasparotto Edgar 3 0 3
28° 127 Alvarez Lucas 2 0 2
29° 128 Cremona Pedro 2 0 2
30° 65 Paredes Jorge 2 0 2
31° 150 Costa Nelson 2 0 2
32º 1 Papes Dario 2 0 2
33º 317 Serra Martin 2 0 2
34º 82 Tomassi Nicolás 37 37
35º 78 Rodriguez Luciano 37 37
36º 54 Fernandez Marcos 53 53
36º 189 Bullano Esteban 55 55
150 Libres Mayores
Pos Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
11 Ibarborde Fabio 32 22 75 129
385 Ecalle Natalí 15 17 2 64 98
1 Polakovich Ezequiel 14 19 69 102
395 Lucantoni Diego 14 17 69 100
35 Gabarro Nicolas 9 15 0 24
3 Tavella Javier 23 49 72
42 Iasci Elian 22 0 22
4 Montenegro Oscar 21 54 75
18 Signorile Patricio 15 0 15
10º 7 Palombarini Cirio 15 65 80
11º 98 Pérez Martín 2 11 0 13
12º 933 Borrachia Agustín 10,5 2 41 53,5
13º 402 Polidori Alexandro 12 0 12
14º 7 Estrella Gabriel 11 0 11
15º 176 Contreras Sebastian 10 0 10
16º 88 Pedron José 8 0 8
17º 33 Panelli Martin 8 0 8
18º 58 Mariano Leandro 7 0 7
19º 592 Tarelli Carlos 6 0 6
20º 332 Pedraza Julian 6 0 6
21º 360 Piermatei Juan 2 0 2
22º 115 Pagano Eduardo 2 0 2
23° 22 Bosano Edgar 2 37 39
24° 38 Bogni Ivan 2 0 2
25° 5 Costa Nelson 2 0 2
26° 76 Blesio Mauricio 54 54
27° 719 Caminos Manuel 52 52
28° 37 Arzuaga Franco 46 46
29° 99 Perlo David 37 37
30° 27 Perez Marcelo 37 37
31° 101 Garcia Juan Manuel 44 44
Internacional
Pos Piloto 1ra 2da 3ra 4ta y 5ta TOTAL
406 Salvay Dario 15 14 17 62 108
355 Irusta Sergio 21 24 71 116
388 Gallo Sebastian 27 0 27
67 Catelli Luis 25 0 25
323 Giles Leonel 8 12 4 67 91
61 Barotto Camila 2 7 14 37 60
309 Bovone Agustín 19 82 101
333 Zubillaga Gastón 12 3 39 54
373 Martinbianco Juan 12 47 59
10º 525 Garcia Juan Manuel 9 2 53 64
11º 71 Calviño Diego 10 43 53
12º 13 Pezzini Fabricio 10 0 10
13º 376 Ponce Guillermo 8 61 69
14º 106 Vergara Hernán 2 0 2
15º 370 Cuadrelli Agustin 2 0 2
16º 1 Magnante Gonzalo 2 47 49
17° 18 Bonvin Matias 67 67
18° 6 Sampietro Lisandro 48 48
19° 7 Fertonani Diego 56 56
20° 353 Magra Sebastian 47 47
21° 138 Saleme Karim 37 37
22° 326 Marques Facundo 70 70
23° 385 Risatti Ricardo 80 80